Форма входу

Пошук

Календар

«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 19

Міні-чат

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Субота, 08.05.2021, 22:06
Вітаю Вас Гість | RSS
САЙТ БІБЛІОТЕКИ РОМАНКОВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ
Головна | Реєстрація | Вхід
Інтернет ресурси для вчителів


  

     Сайти для педагогів і психолога школи

                                             В цьому розділі ми розмістили посилання на Інтернет-ресурси, орієнтовані на педагогів і психологів, в тому числі - спеціалістів з навчання і виховання дітей з вадами розвитку. Як правило, кожний сайт надає різні можливості: ознайомитись зі статтями, скористуватися довідником, обговорити проблему на форумі і т. ін. 
     В окремі підрозділи винесені сайти більш вузької тематики, присвячені проблемам навчання, виховання, лікування дітей з певним дефектом.

    Українська асоціація корекційних педагогів http://uasp.org.ua
    Діти України www.children.edu-ua.net/documents.php?section_id=122
    Сторінка для освітян порталу "Діти України", містить посилання на ресурси мережі Інтернет, які можуть бути корисні педагогам, в тому числі - працівникам спеціальної освіти.
    Острів Знань http://ostriv.in.ua
    Освітній шкільний інтернет-портал. Містить статті, методичні матеріали та ін. Є розділ "Навчання дітей з особливими потребами"
    "INTERn@t" http://internat.org.ua
Сайт спрямований на інформаційну підтримку діяльності спеціальних шкіл-інтернатів. Містить нормативні документи, навчальні плани, статті.
   
Товариство Живого Журналу, присвячене проблемам дефектології community.livejournal.com/defektologija
    Товариство Живого Журналу "Спеціальна психологія" http://community.livejournal.com/specpsy
    Все для дитячого садка www.ivalex.vistcom.ru

Методичні розробки, консультації для вихователів, конспекти занять, матеріали з безпеки життєдіяльності, ігри, казки, пісеньки; працює форум.
    Освітній портал "Учеба" http://ucheba.com
Некомерційний інформаційний ресурс Російського Інтернету для тих, хто професійно пов'язаний зі сферою освіти. Розділи: Посібники, Уроки, Методики.
    Канадсько-українська мережа досліджень www.canada-ukraine.org 
Сайт англійською та українською мовами, присвячений співробітництву в галузі спеціальної педагогіки. Частина сторінок - ще в розробці. Електронний журнал
www.canada-ukraine.org/ukr_Journal.htm
    А.Я.Психологія http://azps.ru
Сайт містить статті з різних галузей психології, в тому числі - з дитячої психології http://azps.ru/articles/kid (фактично - гіперпідручник), тести, програми тренінгів, словник психологічних термінів, є розділ для батьків.
    Дитячий психолог: психологія для спеціалістів http://www.childpsy.ru
Сайт є тематичним науково-методичним авторським проектом з вікової психології та деяких галузей дитячої психології. Містить публікації наукових результатів психологічних і педагогічних досліджень, призначені для широкого кола читачів: психологів, педагогів, студентів. Є матеріали з нейропсихології, педагогічної, клінічної, спеціальної психології, психодіагностики, з питань організації діяльності психологічної служби.
    Енциклопедія шкільного психолога www.psihologu.info
Діагностична і корекційна робота: методики, корисні поради, статті; бібліотека психолога, документація. Каталог посилань, форум.
    На допомогу психологу. Діагностичні тести і методики для дошкільного і шкільного віку http://www.psiholognew.com
Сайт призначений для студентів психологічних і педагогічних спеціальностей, шкільних психологів, педагогів і батьків. Містить психологічні методики для різних вікових груп, ігри і вправи на розвиток уваги, пам'яті, мислення і корекцію емоційної сфери, особистості, порушень спілкування, наукові та популярні статті, книги, посилання на корисні ресурси з психології.
    Нейропсихологія дитячого віку www.psy.org.ru
Сайт створений співробітниками "Центру інтелектуального розвитку дитини", заснованого на базі кафедри клінічної психології Московського Психолого-Соціального інституту. Містить статті, анотації книг з нейропсихології дитячого віку.
    "Детисайт" http://www.detisite.ru
Психолого-педагогічне Інтернет-видання. Містить наукові та практичні матеріали з питань дитячої психології, педагогіки, медицини, запрошує до участі в дискусіях і семінарах. Розділи: психологія раннього віку, психологія навчання дитини, логопатологія, практика виховання дошкільників, методичні матеріали
.

    Всеросійська інтернет-педрада http://pedsovet.org 
Розділи сайту: "Інформація", "Технології", "Навчальні заклади", "Методика і досвід" та інші. Працює форум, в тому числі - розділ "Спеціальна (корекційна) освіта ".
    Inter-Педагогіка www.inter-pedagogika.ru
Сайт Ірини Хоменко для вчителів і батьків. Є бібліотека книг, методичних рекомендацій з педагогіки, психології дітей і підлітків; форум, можливість отримати консультацію.
    Методичне об'єднання шкільних психологів у мережі http://som.fio.ru/subject.asp?id=10001814
Об'єднання шкільних психологів у мережі – це розділ сайту Федерації інтернет-освіти, призначений для методичної підтримки шкільних психологів. В ньому розміщуються різноманітні нормативні документи, діагностичні методики, корекційно-розвивальні програми, матеріали з роботи з вчителями та батьками.
    Важкі діти http://www.otrok.ru
Сайт для вчителів, лікарів, батьків про порушення поведінки у підлітків, шкідливі звички, розлади шкільних навичок. Є бібліотека повнотекстових видань з теми, форум.
    Російська Лекотека www.lekoteka.ru
Російська Лекотека - це система психолого-педагогічного супроводу сімей, які виховують дітей з проблемами розвитку. Для спеціалістів пропонується нормативна документація, каталог обладання, ігрових і методичних матеріалів, відповіді на питання, інформація про курси.
    Діти з особливостями розвитку http://www.specialneeds.ru
Сайт містить базу даних спеціальних закладів для дітей з особливими потребами м. Москви. Є статті з окремих питань спеціальної психології та педагогіки, форум.
    Каталог медичних сайтів України http://ukrmed.org.ua
База даних-реєстр медичних ресурсів УкрНету, в якій зібрані всі відомі авторам сайту сторінки медичної тематики, які стосуються України.
    Інформаційна медична мережа "Невронет" http://www.neuro.net.ru
Об'єднує сайти з неврології, психоневрології та суміжних галузей медицини. Загальний для сайтів усіх учасників мережі перелік посилань дозволяє швидко знайти необхідну інформацію.
    Служба практичної психології освіти МО РФ http://psyinfo.ru
Офіційний сайт Федерації психологів освіти Росії.
    Товариство казкотерапевтів http://skazkater.narod.ru 
Є приклади терапевтичних казок, посилання на колекції казок.


Copyright MyCorp © 2021